Acil dua istegi

• Bu konu 7 izleyen ve 8 yanıt içeriyor.
9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Pasif

Sevgili Kardesler
    Halam Mide Kanseri ve durumu cok agirlasti.Guzel yureklerinizle benim icin dua ettiginiz gibi halamada dualarinizi bekliyorum canim kardeslerim.
    Kendisi malesef imansiz.

Rabbim onunda yuregine degsin,sifasini versin tez zamanda ve bu kanser illetinden onu kurtarsin. Isa Mesihin yuce adiyla,Amin.

Anonim
    Pasif

Sevgili Emalie… İnançlı olsun olmasın, herkes duamızda… herkes ve herşey Tanrı’ya teslim.

Sabır ve şifa dileğiyle…

Armagan
    Anahtar yönetici

Evet sevgili Emalie kardesim, Rabbimiz yasayan, dualarimizi isiten ve cevap veren bir Rabdir. Ona guvenmeye devam edecegiz.. Teyzen icin chat odasinda her gun ettigimiz gibi burada da dua edecegiz. Ilkin Rabbimiz onun ruhuna sonra da bedenine sifa versin, Amin!

“Evet Rabbimiz, kanserli tayzemize sifani ver ve onu ayaga kaldir. Bunu simdiye kadar bircok kisinin hayatinda yaptin, ve adinin yuceltilmesi icin bir kez daha yapmani istiyoruz! Isa Mesih adinda.. Amin!”

Anonim
    Pasif

Rab bim,acılarını al,en uygun unu,yakışanını sen bilirsin,acı çekmemesi dileğiyle,senin yüce adınla,,,Amin †

Anonim
    Pasif

sevgili emalie,imanlıda olsa imansızda olsa bizim yolumuz sevgi yoludur. çünkü RABB SEVGİDİR.yüce Rabb İsamesih ona şifa versin,onu tüm acılarından arındırsın.Kısa zamanda iyileşmesi dualarımızdadır. sevgiler.

Anonim
    Pasif

Canim kardeşlerim
    Sağolun, dua eden dilleriniz var olsun. Rabbim herbir sikintinizda sizi hep görsün, size hic güçlük, zorluk göstermesin, her iki cihanda hep sizin yaninizda olsun.

Rabbim halama da acisin, tez zamanda agrilarindan kurtarsin hastaligindan temizlesin tum vucudunu. Ve ona da görünsün bana göründüğü gibi, o da iman etsin… O da sonsuz kurtuluşa ersin, tum ailem icin dilediğim gibi…

Rabbim’e güçlük yoktur!
    Yalvarırım Rabbim, sifasini ver senin adin yücelsin her zaman olduğu gibi!…

Amin ve Amin …

Anonim
    Pasif

İsa,Celile bölgesinin her tarafını dolaştı.Buralardaki havralarda öğretiyor.
    Göksel egemenliğin müjdesini duyuruyor,halk arasında rastlanan her
    hastalığı,her illeti iyileştiriyordu.Ünü bütün suriye’ye yayılmıştı.Türlü hastalıklara yakalanmış bütün hastaları,acı çekenleri,cinlileri,saralıları felçlileri ona getirdiler:hepsini iyileştirdi. Matta.4:23-24

Emalie kardeş çok,çok geçmiş olsun.
    Üzüldüm ama şükrediyorum,şifa veren Rab’bimiz İsa Mesih var.
    Mesih Yaratılışın Rab’bidir ve dualarımıza cevap veriyor.

Anonim
    Pasif

Cok sagolun Mutaf Kardes,
    Rabbim hepinizi bolca bereketlesin.

Dua imanlilarin seytana karsi en buyuk silahidir… Hamdolsun ki bizi her yakardigimizda isiten ve onlara cevap veren diri bir Rabbimiz var.. ^_^

Anonim
    Pasif

Sevgili Rüzgarcığım ve degerli Kemal Abi..içten..düşünceleriniz için size teşekkür ediyorum.

Rüzgarcığım..Form’daki, yazıları okuyorum.
    Gerçekten bu Form’da emeğin.. verdiğin uğraş..Belki evinde ailene vereceğin zamanı,burada geçirdiğin için..bizler ve Kardeşler çok şanslıyız,sayende bilmediğim şeyleri öğrendim.
    Canım..biliyorum ..konuları bulma..araştırma..düzenleyip..siteye taşıma ve her bir kardeşe yetişme büyük enerji gerektirir..RAB’be şükrediyorum seni tanıdığım için.RAB’seni daha da bereketlesin ki bizde bereketlenebilelim.

Kemal Abi..her yazdığın yazı tek kelime ile Harika..söylencek başka söz bulamıyorum..anlaşılır..akıcı..öğütsel anlatımın..la bizlere örnek oluyorsun.Ne mutlu senin cematindekilerine.. Vaazını dinleyen ve RAB’de coşan kardeşlere diyorum..RAB seni..aileni ve Kilise’ni korusun..bereketini hiç eksiltmesin..

Ailem ve Ben sizi seviyoruz.

9 yazı görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.