Re: İsa ağladı.

#31240
Anonim
Pasif

“İsa ağladı. ” Bu , önemli bence ! Dünyasal işler, değil … Bunun önemi ortaya konulmadıkça; dünyasal işlerin ne olduğu ortaya konulamaz… İsa, niçin ağladı; kim için ağladı ; neye dayanarak ağladı; ağlamasındaki neden neydi ;insanların ağlamasıyla O’nun ağlamasında bir ilişki var mı yok mu ? vb.

Bunu anlamadıkça; nasıl dünyasal olaylar arasında bir ilişki kurabilirsiniz ? Lütfen bunun yanıtlarını veriniz !… Bırakınız başka yerleri. Madem burası, Hristiyantürk forum !… Lütfen herkes yanıt versin … Özellikle herkesten bekliyorum… Bu, çok önemli !… Madem birçok moderatör, admin, bir çok super moderatör ve de üye var ki; düşüncesini belirtsin !… Gerçek Rab’de mi yoksa imanlı olan yasa takipçileri mi olduklarını görelim ! Değil mi ? Eğer sözlerimiz Rab’de olacaksa !… Ben girişi yaptım. Daha çok sözlerim var, Kutsal Kitap ışığında !…

Kimse 12 saatlik bir süre bekleyip de yanıt vermesin. Her kes uyanık; bildiğim kadarıyla ! Yanıtlar, lütfen !… Kimse bir şeyi bahane etmesin ! Yazılımı görmedim demesin !

Bu yazı, şu anda saat 21. 47 ki yayınlanması gerekir ! Buyurun yanıt sizin ….. Herkesi Rab’de yanıta bekliyorum…

Rab, sizi bereketlesin.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !
Dünyayı kazansanız ne olur ? :) :) :)