#31559
Anonim
Pasif

@abdulKadir 10896 wrote:

Dediğiniz gibi bir arayış içinde olsaydım, yukardaki maddelerin birçoğunda bir hata bulurdum. Ama sizin(yani burdaki arkadaşların) suçlamalarına karşı kendimi savunmaktan gına geldi. :( Beni dinleyin demiyorum, İsa’yı dinleyin ve yargılamayın, olur mu?

Aydınlatmanız için teşekkürler ama yeterince aydınlatamadınız, ışığınızın voltajı düşük geldi sanırım. :)

Sözlükteki ikinci manayı inançlı insanlar olarak kabul edebilir miyiz yani? Futbol ilahları, müzik ve sinema ilahları diye cümle kurulması doğru mudur?
Yukardaki kimlik araştırması seküler hayata göre değil de kutsal kitap içeriğine göre yapıldığına göre benim sorumu da bu çerçevede anlamanız ve buna göre cevap vermeniz yani aydınlatmanız gerekirdi. Hadi bakalım, bi daha deneyin :)

abdülkadir bey
ben ne kadar sizi aydinlatmaya calısırsam calışayım siz Rab’de yoksanız bu nafile bir çaba olur. :) Bununla ilgili ayetleri yazmıyacağım keza alınrsınız. ve ben ilk gönderdiğim mesajda türk dil kurmunun sözlüğünün ilah ile ilgili kısmını olduğu gibi buraya yazdım . ama dedim ya siz anlamıyacaksınız :) cünkü siz su an secilmiş değilsiniz , su an için elimden bir tek sizin için dua etmek gelir RAB’bim bir gün sizinde kapınızı calsın sizide ağılına alsın sizinde çobanınız osun diye . belki sizde yeniden doğarsınız :) Benim şimdiki cabam bir köre kırmızı rengi anlatmaya benziyor :)))
Yüce ve sefkatli her şeye gücü yeten Rab’bim sizede secilmişliği lutfeder umarım
amin