#30977
Anonim
Pasif

Önce kardeşim ankaralı’yı super moderator’luğundan dolayı Rab’de kutlarım. Çok sevindim. O, Rab’de gereğinden fazla görevi alacak ve de başaracak oranda bilgili ve Rab sevgisiyle dolu bir kişi !…

Şimdi gelelim diğer soruna ! Bu yayınlanır mı bilmem ama ; bunun yanıtını özellikle istiyorum. Bazı üyeler diyor ki; benim iletim neden iletilmedi ya da foruma düşmedi. Bu yazı yayınlanırsa; baksınlar ki ( Sayısını ben de unutttum; biz de kendi yazılarımızı dahi foruma uygun değil diye siliyoruz. ) olacak ya da olması gereken yazılar dahi yayınlanmamış. Neye dayanarak ? O da ayrı bir soru.

Şimdi bazı kardeşlerim bana yazacağım ileti hakkında, hemen, sakın yazı yazıp ya da aramasınlar. Lütfen biraz düşünsünler ! Sayın ankaralı’nın yukarıda yazdığı yazı ,saat, yanılmıyorsam gece yarısı 23.30’a doğruydu. Ben de hemen onun sabahı saat 05.55’te yazısını okuyunca tşk. mahiyetinde bir yazı ve de Galatyalılar 3:29 ayetinin eşliğinde bir yorum yazmıştım. 2 gündür bekledim. Ne yazı yayınlandı ne de silindiğine neden bir şey gördüm.

Yazı, ne foruma ne de Kutsal Kitap’a aykırıydı. Neyse, özellikle yanıtını istiyorum: Yazı Kutsal Kitap’a uygun. Yazının benim adımla yazılması söz konusu da değil !( Bir inanlı kişiden dense de yeterdi. ) Özellikle ayetin açılımı yayınlansaydı ( Ayetle birlikte ) buna Rab’de çok sevinirdim.

Bazı kardeşlerim diyor ki;( Bu yazı yayınlanmasa da, benim Rab’deki inancım için önemli değil ! Ben , L. N. Tolstoy değilim. Rab, her daim benimle ! ) sevgili fırat neden yazılarını görmüyoruz. Yukarıdaki dediklerim önemli değil mi ?

Ne diyor ? Gal. 3:29:” Eğer Mesih’e aitseniz, İbrahim’in soyundansınız, vaade göre de mirasçısınız. ” Ben, Rab’de başka bir şey söylemeye gerek duymuyorum.

isasiyahbeyaz İnsan, canına karşılık ne verebilir ?
Dünyayı kazansan neye yarar ?

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !