Re: ‘Mucizevi ikonlar’ izdihama yol açtı

#30933
Anonim
Pasif

Sevgili burç kardeşim; seni Rab’de ne kadar çok sevdiğimi bilirsin. Ama !... Sevgili rüzgar kardeşimin dediği gibi konu burada kapansın artık !

Seni ne kadar Rab’de sevdiğimi ve sevdiğimizi biliyorsun. Neyin tartışmasını sürdürüyorsun? Sana bir şey söylemek istiyorum.: Sen benim kardeşimsin. Bunu, gayet iyi biliyorsun. Bana darılma. Seninle her daim görüşmeye açığım. Ama Rab’de olmayacak görüşmeleri de,lütfen, burada yansıtma.

Bir sorun varsa, bana ya da kime ilet dediğimi biliyorsun. Sen, benim en sevdiğim kişisin Rab’de. En can dostumsun Rab’de. Sen, benim yüreğimsin. Ama !… Olmayacak yazılımların var. Bir düşün ….

Hem Pavlus konusunda da hem de burada olduğu gibi başka konularda !… Yanıtlıyoruz ki; hüküm süren ,egemen olan Rab var. Bence farklı yerlerde de yazsanız aynı doğrultuda yazınız. Sevgili Rab’deki kardeşim burç seni çok seviyorum. Yalnış anlaşılmalar olabilir, yalnış değerlendirmeler olabilir, yalnış söylemler olabilir vb. ama ben inanıyorum ki; sen gerçek Rab’bin ışığının temelindesin.

Bu söylemlerim ışığında gerçeği düşüneceğin ve de yansıtacağına Rab’de güveniyorum. Seni çok seviyoruz. Beni, Rab’de yanıltmayacağını umuyorum. Sen, Rab’de güçlü ve kuvvetlisin. Her şeyin ayırımını bilecek kadar zekisin.Senin zekan, beni yok eder ki; sen o kadar zekisin. Ben, senin yanında çöpteki bir arının yok olmuş bir uçkurunu kadar kalırım. Ha di be Rab’deki kardeşim ! Beni seviyorsan Rab’de, bunun ispatla !… Yarın yaşayacağımız bile kesin değil…. Rab, yüreğinde olsun.

İnsan, canına karşılık ne verebilir ?
Dünyayı kazansan neye yarar ?