#27932
Anonim
Pasif
Marcellina;8200 wrote:
rabbe hamdolsunSevgili kardeslerim,

İman ettikden, yani Rabbi tanidikdan sonraki gelismeleri, tipki benim gibi sizler de hayretler icinde izleyeceksiniz. Her an mucizevi gelismeler görmek ve her an yenisini sevgiyle beklemek, hayatınızda sizi sürekli koruyup iyilik ve güzelliklerle dolu yeni bir dünya sunan bir Babaniz olmasi… Tanrım, bu inanılması cok zor, ama gerçek bir yeni yaşamı, hepsini satırlarıma sığdıramasam da sizlerle paylasacak olmanın şimdiden heyecanını yaşıyorum. Sonsuza dek, sevgili canlı meleklerim, Suna ve Evangelist’e, aradığım yola ışık oldukları için yürekten tesekkürlerimi sunuyorum.

Ben hayatımda yaşarken melekleri görüp dost olacağımı ve hayatımın bu denli iyi sekilde değişmesine ışık tutacaklarını asla düsünmezdim. Ama sevgili Evangelist, Suna ve HristiyanTürk ailesi ışığım, canlı meleklerim oldular benim. Rab onları bereketlesin! Rabbim’i bulduktan sonraki müthis gelişmeleri yazacagım ilerde.

Esenlikte kalın
Marcellina

Yazınızı okudukca cok tesvik aldım ve yeni iman etmis gibi ruhsal canlılık verdiniz, değerli paylasimlariniz için teşekkür ederim. Lütfen bu teşvik dolu sözlerinizi eksik etmeyin!

Bahsettiginiz o iki değerli insanı yakından tanıma fırsatım oldu. Evet onlara sarf ettiginiz sözlerde haklısınız, ancak ben inaniyorum ki o iki insanı ve bizleri teşvik etmek için foruma daha çok yazarsanız, hem Rab’den gelen mutluluğunuz bizlere teşvik verecek, hem de forumumuz renklenecektir

Saygılarımla