#30213
Anonim
Pasif

Kutsal Kitabı daha elinize dahi almadığınız son mesajınızdan da belli. Kutsal Kitapta var diye yazdığınız şeylerin bilakis hiç biride Kutsal Kitapta mevcut değildir. Son mesajınızı baz alarak Fırat Abi büyük bir sabırla en ince ayrıntısına kadar açıklamış…

son yazdıklarım eğer kutsal kitapta yoksa o zaman siz okumuyorsunuz. levililer yasanın tekrarı çölde sayım bölümlerini okursanız yazdıklarımın orda mevcut olduğunu göreceksiniz sayın burç.
bana şunun cevabını lütfen verin.incilde hz mesih ben kutsal yasayı geçersiz kılmaya gelmedim tamamlamaya geldim demiyormu?
bu durumda yasa hala geçerli eğer sen o yasaya uymuyorsan günah işlemiş olursun.
ama dersenki onlar işime gelmiyor ben işime gelenleri alıp örnekler vericem o zaman başka. o zaman 10 emirinde bir önemi kalmamış olur.
sayın fırat bey size büyük saygım var lütfen söyleyin bana benim forumlardaki yazılarım taraflımı.ben eğer islam konusunda yalnış bişey ler yazılmışsa o konuda bildiği doğru varsa onu yazarım bakın öle değil böyle derim. aynı şeyleri bu konudada yazdım.ben kutsal kitabı okuyorum hemde defalarca okuyorum ve sayın burç beni hayalcilikle cahillikle itam edince kızdım bende doğal olarak.
ben sadece bir soru sormuştum 2 üye tarafından yanıtlandı bende onlara teşekür ettim cevabımı aldım dedim oanlara. ama sayın burç anlayamadığım bi şekilde agresifce saldırdı yanii.