#29899
Anonim
Pasif

Arkadaşlar, günümüz Papasının resmi açıklaması vardır: “Haçlı seferleri Hristiyanlığın yüz karasıdır” der.

Haçlı seferlerini Hristiyanlıkla bağdaştırmayın, illa ki bir şeyle bağdaştırmak istiyorsanız Katolik Kilise ile bağdaştırın.

Yapılan haçlı seferleri büyük bir hata ve günahtır.Katolik camiasında Papa’lara duyulan saygıyı herkes bilmektedir.Eğer günümüz Papası çıkıpta, eski Papalar için “Yapılanlar Hristiyanlığın yüz karasıdır” tarzında bir ifade kullanıyorsa, varın bu olayın ne büyük bir günah olduğunu siz düşünün.

Bu arada sevgili sonsuzdiren, beni gerçekten de çok şaşırttınız.Hiç bir zaman kabul edemiyeceğim, Bush’u savunuyorsunuz.İnanın ki bunu sizden beklemezdim.Geçenlerde bir konuda da yazdım, Bush her ne kadar koyu bir Hristiyan ve Protestan olduğunu söylese de, gerçekte Tanrı tanımazın ta kendisidir.Çünkü adamın her hareketi Kutsal Kitapla bağdaşmaz.Saddam sütten çıkmış ak kaşık mıdır?Saddamında Bush’tan hiç bir eksik yanı yoktur.Her ikiside cehennemliktir.

İster demokrasi adına olsun, ister özgürlük adına.İster toprak almak için olsun, ister din yaymak adına.Her ne olursa olsun; Kutsal Kitap’ta herşey çok açıktır: “Adam öldürmeyeceksin”.

Birşeye daha açıklık getirmek istiyorum.Adolf Hitlerin Hristiyanlıkla uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur.Bakın Hitler, sekreterine yazdırdığı siyasi vasiyetinde ne diyor: “Zira Hristiyanlık Germenlere uygun bir din değildir”.

(Eğer Hristiyanlık Germenler için uygun bir din değilse…Hitler dönemi Almanyası için Yahudilik dinini düşünmemizi bile saçmalık olarak sayarsak…O zaman Hitlere göre Germenlere yakışan en uygun din hangi oluyor? :) Neyse fazla uzatmayayım, sonra mesajlarım yayınlanmıyor.)