ANASAYFA Forum HRİSTİYAN YAŞAMI VE UYGULAMALARI ALO DUA Dişlaniyorum, acil duaaaa!!! Re: Dişlaniyorum, acil duaaaa!!!

#31659
Anonim
Pasif
izmirligizem;11108 wrote:
Sevgili kardeşim
Seni dışlasınlar aldırma sen kimseye bakma onlarla uğraşma sadece kendi işine bak. Zamanla alışırlar sana sende onlarla sakin sakin konuşmayı dene.Onlara neden bu inancı seçtiğini tatlı bir dille izah et. Bakın ben bundan dolayı bu iancı seçtim diye sebebleri ile izah et. Biliyorsunki bişeye alışmış insanların bir anda böyle şeyleri kabul etmeleri zordur.Ondan dolayıda sen sabırlı olmalısın onlara karşı tatlı dilli güleryüzlü olmalısınki onlarda hata yaptıklarının farkına varsınlar. Umarım herşey düzelir sevgili kardeşim sana sevgilerimi yolluyorum.

Sevgili İzmirligizem

Doğa kardesimize gerçekten moral veren güzel tavsiyeleriniz için ne kadar sevindiğimi belirtmeden yapamadım. Rab sizi bereketlesin.
Bazen sizi anlayamasam da, beni olumlu yönde şaşırttıysanız da burda olmanızdan ve paylaşımlarınızı takip etmekten memnun olduğumu bilmenizi isterim. Şuna inaniyorum ki Rab’bin sizinle ilgili bir planı var. Burda bulunmaniz tesadüf degil. Umarım Rab’bin sesini duyduğunuzda kalbinizi yumuşatıp O’na kalbinizin kapısını sonuna kadar açarsınız.

Esenlik ve sevgiyle.

Not:Doğa kardeşim seni seviyoruz ve senin için dua ediyoruz. Rab sana güç versin, esenlik ve sevgisiyle donatsın.Amin.