ANASAYFA Forum HRİSTİYAN YAŞAMI VE UYGULAMALARI ALO DUA Dişlaniyorum, acil duaaaa!!! Re: Dişlaniyorum, acil duaaaa!!!

#31648
Anonim
Pasif

Benim adımdan ötürü kralların ve valilerin önüne çıkarılacaksınız… Anne babalarınız, kardeşleriniz, akraba ve dostlarınız bile sizi ele verecek ve bazılarınızı öldürtecekler. Benim adımdan ötürü herkes sizden nefret edecek… Dayanmakla canlarınızı kazanacaksınız.. (Luka, 21:12, 16-19)

Bütün bunlar, doğum sancılarının başlangıcıdır. O zaman sizi sıkıntıya sokacak, öldürecekler. Benim adımdan ötürü bütün uluslar sizden nefret edecek. (Matta, 24:8-9)

… İnsanlar sizi mahkemelere verecekler… Benden ötürü valilerin ve kralların önüne çıkarılacak, böylece onlara tanıklık edeceksiniz… Benim adımdan ötürü herkes sizden nefret edecek… (Markos, 13:9, 13)

:papatya:Doğa ablacım, seni en iyi anlayanlardan birisi de benim sanırım. Benim durumum HAMDOLSUN bu denli zor değil ama biliyorum ki ilerleyen zamanlarda senin yaşadıklarını belki de daha fazlasını yaşayacağım. Samimi , içten dediğim arkadaşların bile kabullenemıyor ki… Dalgaları alayları o samimiyet ne yazık ki engelleyemiyor.

Sadece dua et, edelim ablacım. Kendini salıverme RAB, her zaman yanında O’nu düşün ve geride kalanları önemseme. O’ bizler için nelere katlandı. Bizim şuanda gördüklerimiz ya da göreceklerimiz onların yanında hiç kalır…

Yarın kiliseye umarım RAB, sağlar da gidebilirim.Senin için kardeşlerimle dua edeceğim.

Rab’be yücelik olsun ki Bize kendini tanıttı ( ikimizde yeni imanlı olduğumuz için söylüyorum) Bizi kendine kuzu olarak seçti. Öyle güzel, şefkatli iyi bir çoban ki bizi hiç bir zaman bırakmayacak.

RAB’bin esenliği üzerinde olsun!_hac::papatya: