#30956
Anonim
Pasif

@UGUR123456789 9853 wrote:

mesih aşkına yardım edin ya ben ugur .. ıst.sarıgazide oturuyorum alevi ailenin oğluyum bnm hristiyanlıga karsı bir nasıl anlatsam sevgım ve ılgım vardı ve gıttım kendıme ıncıl aldım ve okadr sevdm kı ıbadet etmeye karar verdım nasıl hristiya n oolunuru okudum.ordakı duayı ezberledım ve okudum okadar ısteklıydımkı kılıseye gıttım gıttım ama kapici benı sankı kovarcasıan gerıcevırdı ben gıttım ve kapıya vurdum bırı cıktı ve ne ıstıyodsun dedı bende hrıstıyan olmak ıstıyorum dedım bana sonra pazar gunu gel dedı sımıdı kapalı :S ya cok sasırdım okdr ısteklıydımkı anlatamam ama pes etmıcem dedım yıne okuyodum cok baskı goruyorum cunku herkes imansiz.. ozellıkle okuyorum lısede ıncıl okuyorum dıye dısıplıne gıttım lutfen yardım edın pes etmıcem ama hrıstıyan olmak ıstıyorum lutfen yardım.isa su üstünde:amin:

Lisede incil okudugun icin disipline mi gittin?! :O inanmiyorum. Bizim okulda illaki okutuyorlar incili hepimize, ama zorla degil isteyenler okuyor.
Bence zamaninda okulunu mahkemeye verebilirdin, cunku bu yaptiklari yasalara aykiri.
Sana yardimci olmasi acisinda bir site adresi verecegim, benim hosuma gitti umarim seninde gider.
http://www.lifeagape.org/turkish/
http://www.islamacevap.net/index.php?option=com_content&task=view&id=46&Itemid=66
Rabbin esenligi seninle olsun kardesim, asla pes etme. Emeklerinin karsiligini alacaksindir. Rabbe inan ve ona olan sevgini ve sadakatini dualarinla goster, seni duyacak ve yardim edecektir.
Sevgilerimle.