#31715
Anonim
Pasif

Sevgili Koreş kardeşim,
Elbette bana olan sevgin, benden sana da aynı duygularladır. Lakin bu durumdaki niyeti belli kişilerin(üzüm yemek degil bagcı dövmek) sayısı da bizlerin RAB’den aldıgı sevgi şevkat ile cevaplama arzusuyla malesef gitgide artmakta ve bu formu oldukça fazla meşgul etmeye başlamaktadır.

Ben buraya herseyi arastırıp,ögrenip kalbimde hissettikten sonra geldim. Elbette benim de sorularım oldu, ama asla amaç üzüm yemek dışına cıkmadı. Görüyorsunki şu kısa mesajlaşma bile onların amacına nasıl ulaştığının göstergesidir. Artık bir noktada bunlara dur demenin zamanı geldi sanırım. Sözüm forumda kendisini dinler arası köprü kurmaya (SÖZDE)burdan aman birilerini kurtaralım diye cihada çıkmıs, onca eğlenilecek site varken burayı mesken edinmiş kişileredir.

RAB’DE KUZU OLSAK DA UNUTMAYINIZ Kİ YİNE RAB’DE KÖR GÖZLERİMİZ AÇILMIŞ VE HER GERÇEGİ ,NİYETİ GÖRMEKTEYİZ. Cevaplarımız sadece MESİH’ten aldığımız sabrımızın ve sevgimizin ürünüdür. Bu da temcit pilavı gibi aynı çelik çomak oyunlarını sürekli oynayacagımız manasına gelmemektedir. Bu yazı sabırlar bittiğinden değil aksine sabrın sadece gerçekten merak ve istekle Rab’bi arayan, merak eden, soruları kalben olan kişilere uygulanması gerektigi içindir. Bunun ayrımı da sorulan soruda çok kolay (MİLLİ PİYANGO SORUSU) ayırdedilebilmektedir. Benim İMANLI kardeşlerimden ricam artık pavlus sabrını da (Pavlus kısmındaki sözüm Kores asla sana değil, genel) bu hacıyatmaz kişilikli kişileri muhatap almadan YOLU ,GERÇEGİ arayanlara ayırmalarıdır.

RAB’DEN, İBLİSİN OYUNCAKLARINI BU SİTEDEN UZAK TUTMASI DİLEGİYLE….