#28231
Anonim
Pasif

[quote=fırat çölgeçen;8493]Sevgili orhan kardeşim, iletilerinizi okudum. Emeğiniz için teşekkür ederim. Sizi Rab’de çok seviyorum. Ama, Söylemlerim sizinle ilgili değil. Yalnış anlaşılmaması için bu kadar uzun tümceler kuruyorum.Söylemlerim dedim ! Bu önemli. Neden? Çok basit ![/quote]

fırat çölgeçen;8493 wrote:
Uzun dönemler ulusal bir gazetenin siyasal, sosyal ve serbest gazeteciliğini yaptım. Siyasal ve özel bazı kişilerle tanışma olanağını da buldum. Başta spor haberleri olmak üzere bunlar magazinel haberlerdir. Bunlara inanmayın ve de üzerinde durmayın. Siyasel haberler önemlidir. Neden ? İş mahkemeye varır ve de delil olmadam siyasi bir haberin yayınlanması o basın-yayın’dakilerle birlikte baştakileri zora sokar.Tekrar ediyorum, spor ya da magazinel haberlerin esasında bir değeri yoktur. Sadece, insanların ince damarlarına dokunur o kadar!
Söyleyecek çok şeyim var ki; sonraya…

Degerli Firat abi, güzel ve onore eden sözleriniz icin tesekkur ederim, Benim de sizi sevdigimi biliyorsunuz, ve yazinizi dikkatlice okudum, evet demek istediginizi anliyorum. Degerli yorumlariniz icin cok tesekkur ederim.