Re: Evlilik

#29286
Anonim
Pasif
Suna;6063 wrote:
Sevgili Aylinciğim,

Çok zor bir evlilik dönemi yaşamışsın. Bu konudaki yazını okuyunca gerçekten çok derinden üzüldüm. Ama çaresiz değilsin, çünkü seni çok seven, çok iyi anlayan, acılarını hisseden bir Rabbin var ve O’nun, senin için her zaman çok iyi planları var. Sadece O’na bak, O’nu bekle! O sana adım adım yol gösterecek, acılarını kaldıracak, sıkıntılarını sevince döndürecektir. Sen ve çocuğun O’nun güvenli ellerindesiniz.

Rab sizleri bol bol bereketlesin, sevindirsin. Eşin için dua et ki, Kutsal Ruh onun içsel gözlerini açsın, onu uyandırsın ve kurtarsın. Rab’bin yanında bu hiç de zor birşey değildir.

Aşağıdaki ayete bak! Rab sana ne güzel vaatler veriyor:

(Aylin)
‘Korkma’ çünkü ben seninleyim, yılma, çünkü Tanrın benim.
Seni güçlendireceğim, evet, sana yardım edeceğim;
Zafer kazanan sağ elimle sana destek olacağım’ (Yeşeya 41:10).

Bizler, Hristiyantürk web sitesindeki kardeşlerin olarak seni seviyoruz, senin için dua ediyoruz. Aramıza hoş geldin, seni tanımakla da çok mutlu olduk.
Rabbin esenliğinde kal! hisusa

Sevgiler
Suna

ÇOK DEĞERLİ KARDEŞİM, SIKINTIMI PAYLAŞTIĞINIZ VE İÇTEN DUALARINIZ İÇİN GERÇEKTEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. İNANIN BURADA ANLATTIĞIM PEK ÇOK ŞEYİ AİLEME ANLATMADIM, EŞİMDEN AYRILDIĞIM HALDE DAHA BİLMEDİKLERİ ÇOK ŞEY VAR. AMA RABDE KARDEŞ OLMAK BÖYLE OLUYOR DEMEK Kİ… BU SİTEDEKİ PAYLAŞIM İÇİN RABBE ŞÜKREDİYORUM. VE DEDİĞİNİZ GİBİ EŞİM İÇİN DUA EDİYORUM. İÇİNDE BULUNDUĞU BOŞLUĞU ÇOK İYİ BİLİYORUM, UMARIM RABBİN AÇIK ÇAĞRISINA ARTIK KULAKLARINI TIKAMAZ VE O DA RABBİN YOLUNDA BİR HAYAT KURAR KENDİNE. KEŞKE BAŞINDAN BERİ ÖYLE OLSAYDI, ŞU ANDA BURADA BAŞKA ŞEYLER PAYLAŞIYOR OLURDUK…
AYRICA DEĞERLİ TURGAY06 KARDEŞİME DE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YORUMU İÇİN. RABBE GÜVENEREK, SIRTIMI ONA DAYAYARAK YAŞAMAM GEREKTİĞİNİ BİR KEZ DAHA HATIRLATTI BANA.
RAB HEPİNİZİ BEREKETLESİN, ESENLİK ÜZERİNİZDE OLSUN…