#31522
Anonim
Pasif
bluebottle;10851 wrote:
Sayin Suna,

Siz de dahil olmak uzere bircok uye aksi soylenmeden argumanlarini surekli olarak yeniliyor. Forum demokratik bir olusumu ifade eder. Baska insanlara uye olma ve mesaj yazma hakki vererek onlarin dusuncelerini ortaya koymalarini sagliyorsunuz. Dusuncelerinizin ve incil yorumlamalarinizin degistirilmez oldugunu dusunuyorsunuz lutfen bir grup olarak Blog aciniz. Forum aciyorsaniz karsi fikirden kisilerin soylemlerine de yer vermeniz, bunlara karsi sabirli olmaniz gerekmektedir.

Zaten birkac ay once entry’lerime aldigim cevaplardan yilmis, moralim bozuk sekilde forumdan bir sureligine ayrilmistim. Dun bir goz atmak icin gireyim derken dayanamayip yazdim tekrar. Evet ayni seyleri soyluyorum, cunku dusunce ve duygularimi kanitlamak icin alinti yapma ihtiyaci duymuyorum.

Bu arada escinsellik bir egilim degildir. Buradaki forumda yazan arkadaslarin kacinin cocukluktan beri yedigi ictigi ayri gitmeyen dostlari kendilerine escinsel olduklarini itiraf etti? Boyle bir durumla karsilasanlar escinselligin basindan beri orada oldugunu fark edeceklerdir; dogalligini algilayacaklardir.

Sanirim bu sozlerim de bir sey ifade etmeyecek. Neyse, sesimin en azindan birkac kisiye ulastigini umuyorum.

Geçenlerde bende Kutsal Kitap ışığında herkesin farklı farklı görüşlerini açıklamasını ve birbirimizi anlamamız gerektiğini ifade etmiştim. Ki böylede olmalı… Ama siz Kutsal Kitap ışığında düşüncelerinizi açıklamıyorsunuz, siz Kutsal Kitapın en büyük günahlarından biri olan eşcinselliği kelime oyunlarıyla insanlara kabul ettirmek istiyorsunuz.