ANASAYFA Forum HRİSTİYAN TÜRKLER Aktüel Gelişmeler Doğuştan Müslüman çocuk yoktur! – RADİKAL Re: Doğuştan Müslüman çocuk yoktur! – RADİKAL

#31127
Anonim
Pasif
menderes samancıoğlu;10143 wrote:
bu gün fala baktırdım sabahtan bir teyzeye. çokmükemel şeyler söyledi inaiyorsan falcı sizin hoş bir insan olduğunuzu sesinizin insana huzur verdiyini bana söylediler.

Hristiyanlikta Falcilik diye birsey yoktur, Hatta falcilik isi ile ugrasanlar Lanetlenmistir, Hristiyanlar Fal`a baktirmazlar, bu konuda tovbe etmeniz gereklidir, bazi yazilarinizdan okuduguma gore, ya vaftiz olacaksiniz, yada yeni oldunuz, Bence onderinize soyleyin Size bu konuda bilgiler versin,

Tanri sizinle olsun

Lev.19: 26 “‘Kanli et yemeyeceksiniz. Kehanette bulunmayacak, falcilik yapmayacaksiniz.

Yas.18: 10-11 Aranizda oglunu ya da kizini ateste kurban eden, falci*, büyücü, muskaci, medyum, ruh çagiran ya da ölülerin ruhlarina danisan kimse olmasin.

Yas.18: 14 “Ülkelerini alacaginiz uluslar büyücülerin, falcilarin ögüdüne kulak verirler. Ama Tanriniz RAB buna izin vermiyor.

1.Sa.15: 23 Çünkü baskaldirma, falcilik kadar günahtir Ve dikbaslilik, putperestlik*fç* kadar kötüdür. Sen RAB’bin buyrugunu reddettigin için, RAB de senin kral olmani reddetti.”

Ysa.57: 3 Ama siz, ey falci kadinin çocuklari, Fahiselik ve zina edenlerin soyu, buraya gelin!