ANASAYFA Forum SEKÜLER KONULAR… Cinsellik, Eşcinsellik Cinselliğin İyileştirilmesi Re: Cinselliğin İyileştirilmesi

#31441
Anonim
Pasif

Cinsel birleşmenin gücü, aldatmacayı inanılmaz derecede etkili kılmaktadır. Kişi, gerçekten büyük bir rahatlama, ait olma ve örtülme duygusu yaşar. Sevgilisinin sıcak ve tensel kabullenişi, yıllarının yalnızlığını ve yabancılığını eritir. Düşman, kişinin içindeki özlemi ve bu sahte özlemi gerçek olmayan bir yoldan gidermesini bilmektedir.

Eşcinsel beraberliğin gücünün farkındadır şeytan. İnsanları aldatmak için, bu beraberliğin tensel ve duygusal sonuçlarını kullanmaktadır. Birçok sağlam inanlının bile, eşcinsel ilişkiler yüzünden; Hristiyanlığın temellerini reddettiğini ve daha da kötüsü bu temelleri kendi aldanmış durumlarına uydurmaya çalıştığını tarih içinde ve günümüzde de okumakta ve de duymaktayız.İradelerini bir kere günaha sunduktan sonra, canlarını ve ruhlarını şeytanın verdiği zararlara açmışlardır.

Eşcinsel mücadelenin yalnızca, insanın canındaki bir çarpıklık olmadığı ortadadır. Her türlü çarpıklığın kaynağı ve önderi olan şeytan, bu mücadeleye kendi gücünü aşılar. Sunduğu çare ise: Ölümcül çözümlerdir. Bizi korumak için konulmuş sınırları – heteroseksüel anlaşmanın sınırlarını – aştığımızda; kendimizi şeytana satmış oluruz. Sonuç: Yüreklerimizdeki, İsa’nın sunağının yanına Baal sunağını koymuş oluruz.

____________

ÇÖMLEKÇİ OLAN, ŞEKİL VERMESİ GEREKEN RAB, YÜREĞİMİZİ AL. RAB, ARZUMUZ SANA BENZEMEK.

Rab’bin sevgisi ve ışığında kalınız, her daim. :papatya: :papatya: :papatya: