ANASAYFA Forum SEKÜLER KONULAR… Cinsellik, Eşcinsellik Cinselliğin İyileştirilmesi Re: Cinselliğin İyileştirilmesi

#30110
Anonim
Pasif

Şeytan beni ruhsal hizmetimin başlangıcında alt etmek, vaz geçirmek ve cesaretimi kırmak istemişti. Önde gelen bir grup üyesinin evine gitmiş ve onu yatakta başka bir üyeyle yakalamıştım. Zihinsel hastalığı olan bu üye , arkadaşlarımdan birini çirkin ve küfürlü telefonlarla rahatsız edip duruyordu. Yetkim sürekli sınanıyordu.

Toplantılardan çıkarken Rab’be sık sık şöyle soruyordum: ” Bunu neden yapıyorum ? ” O da bana şöyle cevap verdi: ” Beni seviyor musun ? ” ” Koyunlarımı güt.” İsa, eşcinselliğin altında ezilemler için bu hizmeti kendisinin bana verdiğini açıkladı. Rab’bin bu sözleri üzerimdeki yükü aldı ve beni Rab’be yöneltti Ruhsal hizmetimi destekleyen ve güçlendiren Rab olmuştur.

Günahlı benliğe ve iblise karşı direnmek tanrısal bir güç gerektirecektir. İsa’ya bağımlı olmalı ve O’nun gücüyle kuşanmalıyız. Bunun basit bir nedeni vardır. Bütün dikkatlerini İsa’ya odaklayanlar, O’nun huzuruna kolaylıkla girerler. Şehvetin ve duygusal tutsaklığın gücü İsa’yla beraberliğin gücünü alt edemez. İsa’ya sadık yürekle bağlanan bir kişi İsa’nın gücünde kalmayı seçer. ( COMISKEY )

Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !

Bugün, tüm dünyayı kazansan yararı ne olur ?jesus… tanri sevgidir