#31248
Anonim
Pasif
fırat çölgeçen;10362 wrote:
“İsa ağladı. ” Bu , önemli bence ! Dünyasal işler, değil … Bunun önemi ortaya konulmadıkça; dünyasal işlerin ne olduğu ortaya konulamaz… İsa, niçin ağladı; kim için ağladı ; neye dayanarak ağladı; ağlamasındaki neden neydi ;insanların ağlamasıyla O’nun ağlamasında bir ilişki var mı yok mu ? vb.

Bunu anlamadıkça; nasıl dünyasal olaylar arasında bir ilişki kurabilirsiniz ? Lütfen bunun yanıtlarını veriniz !… Bırakınız başka yerleri. Madem burası, Hristiyantürk forum !… Lütfen herkes yanıt versin … Özellikle herkesten bekliyorum… Bu, çok önemli !… Madem birçok moderatör, admin, bir çok super moderatör ve de üye var ki; düşüncesini belirtsin !… Gerçek Rab’de mi yoksa imanlı olan yasa takipçileri mi olduklarını görelim ! Değil mi ? Eğer sözlerimiz Rab’de olacaksa !… Ben girişi yaptım. Daha çok sözlerim var, Kutsal Kitap ışığında !…

Kimse 12 saatlik bir süre bekleyip de yanıt vermesin. Her kes uyanık; bildiğim kadarıyla ! Yanıtlar, lütfen !… Kimse bir şeyi bahane etmesin ! Yazılımı görmedim demesin !

Bu yazı, şu anda saat 21. 47 ki yayınlanması gerekir ! Buyurun yanıt sizin ….. Herkesi Rab’de yanıta bekliyorum…

Rab, sizi bereketlesin.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle !
Dünyayı kazansanız ne olur ? :) :) :)

Nedir sevgili kardeşim varmak istediğiniz sonuç?????????
yazılımınızı gözden geçirinizz.
size gereken yanıtı verdim.
polemik peşindede degilim.
bırakın insanların gözlerindeki çöpün varlıgını,
kendi gözlerimizde neler olduguna bakalım derim.
benim nazarımda bu konu kapanmıştır.
sevgide kalınız