Re: İncil’in Arasındaki 100 $’ Dolari’ Arıyorum..

Anonim
Pasif

@jessicem 10840 wrote:

Bir imanlı olarak İncil’de 100 dolara rastlayamadım henüz, ama ülkemizde parayla hatta maaşla başörtüsü takan yığınlar var. Buna rastladım ne yazık ki. Belki kurtlar vadisi dizisi bunu da konu yapar. Ayrıca ışık evlerinde okuyan binlerce gencin parası, evlerin kirası nerden geliyor? Bu da bir muamma. Nedense F.Gülen de bunca müslüman ülke varken Amerıka’da yaşıyor ne ilginçlikler!.

Bakın kurtlar vadisinin yaptığı büyük bir densizliktir. Büyük bir ayıptır vede iftiradır. Bunu daha öncede eleştirdim. Ben hristiyan türk kardeşlerimizn inancına bu şekil bir iftira atılmasını doğru bulmuyorum. Onların rencide edilmeside son derece yalnış vede ayıptır. Hristiyan biri kutsal saydığı allahın sözüdür dediği kitabının içine bişey koymaz onu kaldırımlara koymaz. Ben onu bilir onu söylerim.

Şimde sevgili kardeşim seni de eleştiriyorum. Burda isim vermen hiç yakışı kalmadı. Fethullah gülenin nerde yaşadığıda ne seni neden bir başkasını ilgilendirir. Şimdi sevgili kardeşim senind e kurtlar vadisini yazan iftiracılardan ne farkın kaldı bana söyler misin? Para için başörtüsü takanlar demekle bence onlardan bir garkın kalmadı. Benim gözümde sende aynısın şimdi