ANASAYFA Forum DİNLER, MEZHEPLER, İNANÇLAR… Roma Katolikliği Vatikan: "Diğer kiliseler geçerli değil" Re: Vatikan: “Diğer kiliseler geçerli değil”

#29718
Anonim
Pasif

Sayın burç ( sizi tanımasam da Rab’bi sevdiğiniz ve O’nun yolunda olduğunuzu ifade ettiğiniz için ); siz, Rab’de kardeşimsiniz … Ben fırat ‘ın kızıyım. Dikkat ederseniz, yazımda; ” Bababım dediği gibi teolojiler üretmeyin ” diye mektuplardan bir sözüm var. Kutsal Kitap teolojisi önemlidir ! Papa, asla Tanrı’nın vekili olamaz.Eğer uzun açıklama isterseniz; babam geldiğinde , onunla tanışır ve gereken yanıtı alırsınız ki; benim söylemimi kabul etmiyorsanız !Ben; size hiyerarşinin ve yönetimlerin nasıl oluştuğunu ( Dünyada ) açıklarım ki; onu da kabul edeceğinizi sanmıyorum. Zira; en az beş cilt olur ! Buna benim anım yok ki; sizin anınız varsa da uzunca zaman beklemeniz gerekir. Bence; bu olguları siz bir daha araştırın ! Rab, yüreğinizde olsun. ( Laf ebeliği yapmak ve kimseyi de ikna etmek gibi bir lüksümüz de yoktur. )

Rabbimizin sevgisi sizinle olsun.

” İnsanoğlu’na bağlılığınız yüzünden insanlar sizden nefret ettikleri, sizi toplum dışı edip aşağıladıkları ve adınızı kötüleyip sizi reddettikleri zaman ne mutlu sizlere ! ” ( Luka 6: 22 ) rabbe hamdolsun :papatya: