ANASAYFA Forum HRİSTİYAN TÜRKLER Türklük, Hristiyanlik Türk’e Ve Islama Zararli Web Sitelerini Hacklemek Sevaptir Re: Türk’e Ve Islama Zararli Web Sitelerini Hacklemek Sevaptir

#29180
Anonim
Pasif

Sayın hiva; zamanım olmadığı için yanıt veremedim.Sayın kardeşim sonsuzdiren gerekeni açıklamış ve de siz de yanıt vermişsiniz.

Tabii ki; Rab yolunda ifadelerimize katılmasanız da, şu ya da bu nedenle sıraladığınız nedenlerle bu forumda ( İçtenliğime inanmasanız bile ) kalmanızı ben de istiyorum. “Çatlak zurna” ifadesine gelince. Siz müzik ya da yazınla ( edebiyatla ) uğraştıysanız ki; bu ifadenini uyumu bozanlar için kullanıldığını bilmeniz gerekir.

Kutsal Kitap’ta bize kendisini tanıtan Rab’bin istemlerinin dışında da ; hiçbir şeye farklı bakamam ya da farklı bakış açısı sunarak ikiyüzlülük edemem. Zira; Rab’den korkarım. Bildiğim gerçekleri yazar ve bunun dışında bilmediklerimi öğrenmeye çalışırım.

Bir tekrar olacak ama: En çok sevdiğim söylem ; ” Bildiğim bir şey varsa ; o da bilmediğimdir. ” Eğer sizi memnun edecekse söyleyim: Tanıklıklar bölümünde de yazılıdır; ” Yiterken geri gelen yaşam ” başlığında… En az 30 yıl farklı açılardan bakarak; gerçekleri öğrenmek için çırpındım ve de Rab ‘be geldim.Benim şu anda Rab’de bulunmamı insanların değil Rab’bin bizzat kendisinin etkisidir.

Neyse ! … Sözü yine fazla uzattım galiba….

Rab, yüreğinizde olsun.tanri sevgidir