ANASAYFA Forum HRİSTİYAN TÜRKLER Türklük, Hristiyanlik Türk’e Ve Islama Zararli Web Sitelerini Hacklemek Sevaptir Re: Türk’e Ve Islama Zararli Web Sitelerini Hacklemek Sevaptir

#29435
Anonim
Pasif

Sayın burç; yazınızı okuduğum, üç saat önce, karar veremedim.Neden derseniz ? Beyaz konusunda dediğinizde haklısınız. Eleştirilecek şeyler kişiye göre olmaz.Dinler eleştirilebilir ki; bu konuda da haklısınız.Hemen her yazınızı; bu forum kurallarına aykırı olmadıkça yayınlanmasına izin verdim. Ama bu son yazınızda , aykırı gelen şey vardı ki; kardeşler yayınlanmasına izin verdiğine göre rahatça yazabilirim. Zira hristiyanlık din değil; bir yaşam biçimidir. Başka yerde de okuduysanız beyaz hakkında yazdığım yazıları bilirsiniz.( Tabi ki; bu arada şunu da söyleyim ki; yalnış anlaşılmasın: Ben yönetici değilim,bana verilen yetkiyi kullanıyorum. ” izin verdim ” sözcükleri yalnış anlaşılmasın.)

Kutsal Kitap’ın her bir noktası ( Çeviride kullanılan sözcük ya da ifade biçimleri farklı da olsa; Rab, ne ifade edildiğini bilir ) doğrudur ve de Tanrı’nın sözlerinin çarpıtılmasına izin veremem.Kısacası eleştiri; din üzerine olabilir , ama Rab’bin Sözü üzerine olamaz.

Rabbin sevgisi ve ışığı sizinle olsun.

Lütuf, İsa Mesih’i sevenlere ölümsüz sevgiyle ! isamesihyasiyor:papatya:
.