#30595
Anonim
Pasif
BURÇ;9263 wrote:
Herhalde burada bilgsiz ve Kutsal Kitap’ı yüzeysel okuyan kişilerden biri de ben oluyorum:) Gerçekten de sorgulamadan, aklınıza soru işaretleri getirmeden, herşeyi olduğu gibi kabullenmek bilgisizlik ve yüzeysellik olmuyor; ama birşeylerin doğruluğunu sorgulamaya başladığınızda, araştırdığınızda, okuduğunuzda, kendinize göre deliller topladığınızda bu bilgisizlik ve yüzeysellik oluyor öyle mi?

Çok özür dilerim ama güdmüş olduğunuz mantık bana biraz gülünç geldi…

Sayin Burc
Sizi bilgisizlikle ve Kutsal Yazilari yüzeysel okuyan bir kisi olarak nerede sucladim acaba?Siz öyle biri degilseniz ne mutlu size.Buna en cok sevinen ben olurum.Amacim sizi suclamak degil ben genel olarak konusuyorum.Böyle kisilerin varligi kücümsenmeyecek kadar fazladir.

Hangi mantigi gülünc buldugunuzu anlayamadim sayin Burc.Amacim sizinle gercekten tartismak degil.Kutsal Kitap hakkinda arastirma yapin,sorgulayin,bilgiler toplayin.Kimse sizi bu konuda yargilamaz ve suclamaz.Tersine yardimci olurlar.Olayi kisisellistirmeyelim lütfen.

Firat kardesin dedigi gibi lafi uzatmayayim.Sizi hedef alip sizi kirmak amacli yazi yazmadim.Ama sizi üzdüysem Rab adina sizden özür dilerim.
Esenlikler.