#31546
Anonim
Pasif

Öncelikle, düzgün türkçem olmadığımden dolayi-hepinizden özür diliyorum. Sevgili Halleluya kardeşim! Foruma üye olduğumden itibaren hepinizle tanışmak istedim.

Gönlüm isterdi (sadece bu forum da diğil,bütün dünyada) hepimiz kardeş olalım. Kardeş kelimesi özel ve derin anlam taşır: Öz kardeşlerim var, kalbime ve ruhuma yakın-sevgi dolu kardeşlerim var, kardeş demeye istediğim dünyada altı buçuk milyar insan var. Biliyorum ki, insanları sevmek için tanımak lazım, tanımak için de severek yaklaşmak lazım.

Tanrı benimle sevgiyi paylaştı, bana sevgiyi armağan etti, bu sevgi aracılığıyla size yaklaşmaktayım. Kimliğim konusunda beni aydınlattığınız için size çok teşekür ederim. Sıraladığınız bütün özeliklere sahib olmak çok mutluluk verici, ama acaba hepsi bizde mevcut mu? Biliyorsunuzdur, en güzel öğüt-örnek olmaktır! Birileri bizden daha müdrik, daha bilgilidir, birileri de- kutsal Kitap’ı şu anda okumakta, öğrenme aşamasındadır, hayatın doğru yolunu aramaktadır. Sevgili KARDEŞLERİM ne düşünüyorsunuz? “Sen kim sın?”