#30772
Anonim
Pasif

Bunun üzerine RAB’den korkanlar birbirleriyle konuştular. RAB dediklerine kulak verip duydu. RAB’den korkup adını sayanlar için O’nun önünde bir anma kitabı yazıldı. Her Şeye Egemen RAB, ” Öz halkımı ortaya çıkardığım gün, benim olacaklar ” diyor, ” Bir baba kendisine hizmet eden oğlunu nasıl esirgerse ben de onları öyle esirgeyeceğim. O zaman siz doğru kişiyle kötü kişi, Tanrı’ya kulluk edenle etmeyen arasındaki ayrımı yine göreceksiniz.” ( Malaki 3: 16-18 )

O zaman Rab’be sadık kalan bir küçük grup olduğunu ifade ediyor, sayın MacDonald. Evet ! Bu kişiler, esirgenip bereketlenecek. Tanrı’nın kendi mülkü olarak değerli taşlara dönüştürülerek kabul edileceklerdi.

W. KELLY, şunu ifade etmektedir:
Yahudiler, artık Yahudi olma ayrıcalıklarından yararlanamayacaklardı. Tanrısızlığın boşluğunu kavrayacaklar; Tanrı’ya ait olana değer verecek, kötü olanlardan nefret edeceklerdi ( 18. ayet ).

Benimle paylaşımlarını ortaya koyan bütün kardeşlerime Rab’de teşekkür ederim. Özel ya da genel bütün Rab’deki kardeşlerime nasıl bir aile olduğumuzu gösterdiğiniz için sağolun. Sizler, benim ailemin br üyesiz. Sevgiyle kalınız.