#30692
Anonim
Pasif
Titus;9406 wrote:
Merhabalar,

Ortak bir payda’da buluşmak güzel.Ama konuyla pek alakası olduğunu düşünmüyorum..İnanç olarak müslümanlarla veya başka inanca ait herhangi birisiyle ortak paydada olmamız mümkün değil..

Eğer inançlarla ilgili ortak bir payda oluşamıyorsa.Bunun türklük adı altında toplanması yerine,dostluk ve kardeşlik adı altında olmasını tercih ederim.Türk-amerikalı-çinli vs vs vs farketmez..Önemli olan barış ve kardeşlik içinde olmak.Bunu hiristiyan-müslüman inanç olarak ortak düşünemez,ozaman türküz hepimiz diye kapatamayız.Konunun veya forumdaki konuların bu kadar çarpıtılmasının ise taraftarı değilim.Bu tür yazıların yayınlanmamasının mantıklı yazı yazma açısından insanları düşündüreceğini düşünüyorum.Esen kalın

Rab’de eline sağlık sevgili titus.Kardeşim olarak,bir başka yerde ve buradaki yazılımlarının ne kadar yazman için önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Rab, sizi her daim bereketlesin. Özellikle son tümceniz ” Esen kalın.” dan bir önceki tümcenize katılmamak olanaksız. Rab’deki güzelliğiniz, esenliğiniz hiç eksilmediği gibi; Rab, kendi bilgisinin fazlalığı ile sizi donatsın.İnanlılar ve de inanlı olmayanlar için bile; gerçek, diri, her şeye egemen Tanrı’yı yüreğinde taşıyan sizin gibi bir kişiye her zaman gereksinimi var insanoğullarının.

Biz inanlılar, Tanrı’nın merhametiyiz.
Ayak izimiz, Mesih’tir ve yolumuzdur.
Mesih, bizim ışık kaynağımızdır.
İnsan, canına karşılık ne verebilir ? hac5 :papatya: :papatya: :papatya: