#30542
Anonim
Pasif
Quote:
Burada Hrısiyanlık, İncil ve İsa Mesih hakkında sormak istediğiniz sorularınız varsa memnuniyetle yanıt vermeye ve bu konuda size yardımcı olmaya hazırız. Ama müslümanlık hakkında hiçbir yorum yapmak istemiyoruz, buna gerek de görmüyoruz.

İsa Mesih İLK ve SON OLAN’dır! O’ndan sonra kimsenin gelmesine gerek kalmamıştır. İsa Mesih’in ilk gelisiyle LÜTUF ÇAĞI
acılmıştır, ikinci gelişiyle de LÜTUF ÇAĞI son bulacak ve YARGI DÖNEMİ başlayacaktır. Kutsal Kitap bizlere bunu öğretmektedir.

Tanrı’nın esenliği sizinle olsun!

Sevgiler
Suna

böyle demek le olmuyor kardeşim.Ortada da bir iddia var sizden ve bizden eğer doğru olduğuna inanıyorsanız korkmadna çekinmeden yorumda yaparsınız konuyuda tartışırsınız.Özelliklede yorum yapmak istemiyoruz demekle olma zözelliklede yaparken yorumları yani yorum yapıyorsunuz sonra yapmak istemiyoruz diyorsunuz böyle olmaz kardeşim.Yanlış bir davranış.

Ben hristiyanların islam karşısında korktuklarını gördüm.(işin aslını bilenlerin hristiyanlıkla ilgili) tartışma yapmak niyetinde değiller ollabildiğince aynen buradaki gibi söylenenleri kontrol altında ttumaya çalışıyorlar(mod konay vermeden mesaj gtmiyor mod her daim aktif değil cevap işine gelmeyince hali ile onay vermiyor ki çok nazik kibar bir şekilde bizimle ilgili söylenen birkaç konuya nazikçe cevap yazmıştım ama hiç onay almadı hatta mod adındaki admine mesaj attım hiç cevap yazmadı)