Re: Kralim

#35650
Anonim
Pasif
Rose;19646 wrote:
.KRALIM.
O her zaman güçlü,tamamen doğru,sonsuza dek değişmeyecek olan,lütufkar,adil olan,günahkarların kurtarıcısı, medeniyetin merkezi,kendi kendine yetebilen,saygı ve övgüye layık olan,eşsiz,benzersiz,örneği olmayan,en yüksek ve en yüce olandır.

Çağların harikası,her ihtiyacı karşılayabilen,her şeye gücü yeten, güçsüzlerin gücü,yüreği anlayan,kurtaran,koruyan,rehberlik eden, hastaları iyileştiren,günahları bağışlayan,tutsakları özgür kılan,zayıfları koruyan,gençleri kutsayan,umutsuzlara umut veren,çaresizlere hizmet eden,alçakgönüllü bir kral!

Benim kralım bilgeliğin anahtarı,aklın kaynağı,kurtuluşun kapısı,barışın-doğruluğun-kutsallığın ve zaferin yolu,yüceliğin sahibi,kahramanların başı,yasaların lideri,valilerin valisi,prenslerin prensi,kralların kralı ve rablerin rabbi’dir!

Sözleri kesin,iyiliği sınırsız,merhameti sonsuzdur.O’nun sevgisi son bulmaz,sözü ve lütfu her şeye yeter.O tarihin en çok bahsettiği, konuştuğu kişi.Düşünceleri ve yaptıkları çağlar boyunca konuşulan kişi.O’nsuz hiçbirşey var olmadı,olamaz.O olmadan kimse yaşayamaz.Ferisiler ona katlanamadı,Pilatus O’nda suç bulamadı, hirodes O’nu öldüremedi,ölüm O’nu tutsak edemedi ve mezar O’nu içinde tutamadı.

Benim Kralım her zaman var olmuş,var olan ve var olacak olandır. O’nun ÖNCESİ yok,O’nun SONRASI yok.O başlangıçta var olan ve sonsuza dek var olacak olandır.

O benim Kralım, isa Mesih!

Mükemmel bir yazı olmuş. Rabbimiz, Kralımız Yüceler Yücesi , Adı Sonsuzlara Dek Yüceltilecek.halleluya