Re: Kilise satın alıp cami yaptılar

#32118
Anonim
Pasif
Turist;12121 wrote:
“Türkiye’de Yahudi ve Ermeniler giremez, köpekler girebilir.” Pankartındaki protesto Türkleri “Köpekler ve Türkler giremez” diyen SOAD gurubunu ve dünya da inananlara her türlü işkence yapan Siyonistleri hedef almaktaydı. Bu protestoyu gerçekleştiren insanların, Gagauz ve Karaim soydaşları bulunduklarını unutmayınız.

Ülkemizde, Misyonerlere beslenen nefretin temelinde yatan İlahi bir dine karşı olan bir tahammülsüzlükten çok, insanların milli kimliklerinin değişmesinden korkulduğudur. Oysa ki kimse Tanrı’nın verdiğini değiştiremez, etnik kimlik doğuştan edinilir ve yaşam boyunca sürer! “Ermeni ve Yahudiler giremez, köpekler girebilir” sözü etnik içeriklidir, dinsel değil! Ayrıca eklemek isterim: Ermenistan’da ya da İsrail’de çalışan, yaşayan bir Türk yoktur! Fakat Türkiye’de çalışan bir çok Ermeni olduğu gibi, Ermenistan, Azerbaycan toprakarı üzerine kurulmuştur!

Sayin Turist

Türkiye’de yasayan ve calısan Ermeniler ve Yahudiler vardır.Onlar Türkiye’nin vatandaslarıdır.Bunda acayip bir durum yok.Ermenistan’da veya Israil’de Türk olmaması,calısmamaları,yasamamaları bu ülkelerin sucu mudur? Bunu da bir kusur ve o ülkelerin ayıbı olarak mı lanse etmek istiyorsunuz yoksa? Bırakın bu bos konusmaları Tanrı askına!!Türkiye’de cok sayıda etnik köken ve inanctan insanlar hep vardı,belki gecmiste daha fazla vardı ve belki gelecekte de olacaktır.Bunlar Türkiye’nin zenginligi ve mozayiğidir.Bu zenginligi ve mozayiği bozmaya,degistirmeye tek tip insan, tek tip inanc yaratmaya calısmak despotluktan baska birsey degildir.Baris,sevgi kardeslik güzel olan seylerdir.Bunun aması maması yok.

Esenlikler diliyorum.