#30193
Anonim
Pasif

Günaydin İsa Mesih’im,

Günaydin canli meleklerim Suna ve Evangelist! Bugün yine Rabbimden yeni mutluluk mucizeleri bekliyerek, şükrederek uyandım, yine her zamanki gibi teşekkürler ettim. Hamdolsun, tüm imanlilara bir müjdem var: Canlı meleklerimin tavsiyesi ve Rabbimin mucizevi yardımıyla başardım bunu.

Eğer vazgecemediginiz bir bağımlılığınız ya da rahatsızlıklarınız var da irade gösteremiyor, bir türlü başedemiyorsanız, bence en önemli çözüm oruçtur. Ama nasıl bir oruç? Bilinen Paskalya ya da Ramazan orucu gibi mi? Hayır. Sevgili Suna ve Evangelst’in önerisiyle basardığım ve Rabbin de zamanında uyguladığı, İncil’de var olan aynı zorluktaki orucu tutmamız zor olsa da o orucu, yani neye bağımlılığınız var ise o sorun icin, Rabbim senin yüceliğin için şu tarih ya da şu kadar saat bunu yapmamak icin oruc tutmaya niyetleniyorum… Mesela bir gün sigara icmemek ya da cok sevdiginiz bir şeyi yememek… Ben cok faydasini gördüm . Dilerim siz de faydasini görür ve bana yazarsiniz.

Eyy büyük Mesihim, yüregim bana tanidigin mucizevi mutluluklarla yasadikca, sana olan askim, minnetttarligim tasiyor, halleluya canim Babacigim…

Rab sizleri ödüllendirsin Suna, Evangelist ve bütün HristiyanTürk ailesi..

Sevgilerimle, Marcellina