#30255
Anonim
Pasif

@BURÇ 8694 wrote:

abdulKadir arkadaşım,

Bakın burası Hristiyan bir forumdur ve açıkçası Hristiyanlığa göre radikal düşüncelerede izin vermez. Bu forumun amacı Hristiyan öğretilerini yaymaktır.

Çok özür dilerim ama bir insan çıkıpta Hristiyanlıkla hiç bir alakası olmayan şeyleri söylüyorsa ve birde bunların hepsinin Kutsal Kitapta yazılı olduğunu iddia ediyorsa, benden bu konuda en ufak bir taviz beklemeyin. Burada Tanrı’nın sözü değiştirilecek ve biz bunu alttan alıp anlayış gösterecez :) Bu hiç bir zaman kabul edilemez bir şeydir ve bu tarz insanlarla her zaman mücadele halindeyizdir.

Tekrarlıyorum, eğer bir kişi, Hristiyanlıkla alakası olmayan şeyleri söylüyorsa ve bu söylediklerinin Kutsal Kitapta yazılı olduğunu iddia ediyorsa, affınıza sığınırım ama ben bu kişiyi okumamakla, araştırmamakla suçlarım.

Aslına bakarsanız bu iyi niyetli bir yaklaşımdır. Birde bu işin kötü niyetli bir yaklaşımı vardır ki oda bu tarz insanları art niyetle suçlamaktır… Umarım art niyetle konuşmuyordur… Bilmediğinden, okumadığından, araştırmadığından konuşuyordur…

sayın burç bakın ben tanrı sözünü değiştirme haddine sahip değilim. ben kimimki allah sözünü değiştircem beni nasıl böyle bişeyle itam edersin. ven benden söz ederken bu tarz insanlarla mücedele halindeyim gibi ne demek bu tarz insan ya sen benim nasıl bir tarza sahip olduğumu nerden biliyorsun? benim kaç tane hristiyan arkadaşım dotum sevdiğim kişiler var onları biliyormusun? beni resmen hristiyan düşmanı ilan ettink seni kınıyorum. ve ben sana cevap yazmıyorum artık sende bana sataşma.benim kurana saygım ne ise kutsal kitaba da odur.benim izmirde gittiğim kilisede var çevremde var arkadaşlarımda var pastör tanıdğımda var. hiç biri senin bana yöneltiğin suçlamaları yöneltmedi.ben necati beyin cenazesinde en önde bulundum yapılan haksızlığa karşı durdum arkadaşlarımla birlikte. sen beni nasıl bu tarz insanlar sınıfına sokarsın. utanmalısın bence