ANASAYFA Forum HRİSTİYAN YAŞAMI VE UYGULAMALARI ALO DUA Gaziantep – Kahramanmaraş Diriliş Kilisesi için lütfen dua edelim! Re: Gaziantep – Kahramanmaraş Diriliş Kilisesi için lütfen dua edelim!

#31209
Anonim
Pasif
barnabas;10283 wrote:
hac5 Rab iyidir…

Suna kardeş bizimle ilgilendiği için kendisine yürekten minnettarız… Dualarınızı bekliyoruz bu hafta ilk toplantımızı yapıp kilisemizi Rab’e adayıp dua edeceğiz… Küçük bir kilise olabiliriz ama biz bunu büyük bir adım olarak görüyoruz umarız birçok kardeş için örnek olur.

“Çünkü gerek çoklukta, gerekse azlıkta RAB’bin zafere ulaştırmasına engel yoktur.” 1. Samuel 14,6

şu an için bir yerimiz yok bir kardeşin evinde toplanacağız ve bir süre orayı kullanacağız sonrasında Rab adımlarımızı yönlendirecektir. Varlığımıza, gücümüze, kuvvetimize ya da çokluğumuza güvenerek değil Rab’in bizlerle birlikte olan Kutsal Ruh’una güvenerek başladık ve gereksinimleri Rab’in karşılayacağından şüphemiz yoktur.

“‹Güçle kuvvetle değil, ancak benim Ruhum’la başaracaksın›” Zekeriya 4,6

Rab’de güçlü olan bir kardeş bir görümde Türkiye’nin tozlar altında olduğunu, doğudan başlayarak batıya doğru esen bir rüzgarın bu tozları alıp Mesih’in ışığını ortaya çıkardığını gördüğünü söylemişti. Rab’ten tek dileğimiz şudur ki, bu küçük kiliseyi Türkiye’yi aydınlatacak o ruhsal fırtınanın tetikleyicisi olarak kullanır.

Dualarınızı bekliyoruz.

Rab’imiz İsa Mesih adı ile sizlere lütuf ve esenlik olsun. Amin

Sevgili kardeşim,
Söylediklerinin tümüne tüm kalbimle katılıyorum ve amin diyorum. Rab’bin sizi çok çok bereketleyeceğine inanıyoruz. Dularımızda her zaman sizlerleyiz.

Sevgiler
Suna