#29816
Anonim
Pasif

rabbe hamdolsun

Öncelikle bu siteyi bizlerin hizmetine sunan ve özveri içerisinde burada hizmet eden tüm kardeşlerimi sevgi ve saygı ile selamlıyor, tebrik ediyor ve uğraşlarından dolayı Rabbimin sonsuz merhameti ve esenliği ile bereketlenmelerini diliyorum.

Ben kendi adıma Hristiyanlığı seçmiş ama at gözlükleri takmış, dünyada tek başıma kalmış gibi hisler içerisinde karamsarlık ile boğuşurken, HristiyanTürk Forum da okumaya öğrenmeye değerli bilgilerinizden bereketlenmeye başladım. Hayatımda öyle değişikler olduki anlatamam. Bir çok arkadaş edindim, birçok kardeş edindim, bildiğimi sandığım bir çok konuyu yeniden öğrendim, duygularımı, düşüncelerimi anlatmak isteyip de anlatmadıklarımı yazdım. Sevgimi paylaştım kardeşlerimle, onların sevgisi ile huzur buldum.

Kabuslar gördüğüm için uyumak istemediğim geceler yerine Rabbim’i ve O’nun Cennetini gördüğüm rüyalarla dolu uykular başladı. Artık hiç bir şeyden hiç kimseden korkmaz oldum. Yaşamın da ölümün de nedenini öğrendim. En güzeli de sayenizde artık insanlar tarafından dışlanmaktan bile korkmaz oldum. İnsanları sevmeyi öğrendim, onları sevdiğimde onlara saygı gösterdiğimde, kardeşlerime hizmet ettiğimde kimi sevdiğimi, kimi saydığımı, kime hizmet ettiğimi öğrendim. Yani ben Edward kardeşimle tanıştığım 2004 yılında yeniden doğdum ama bu foruma gelene kadar bebek kaldım, şimdi sayenizde büyümeye öğrenmeye başladım. Ve biliyorum ki sitemiz baki kaldıkça bizler dahada büyüyecek, çoğalacak ve bereketleneceğiz.

Rabbim sizlere sonsuz güç versin, forumumuz paylaşımsız kalmasın. Rabbimiz burayı daha birçok Türkü bereketlemek ve kurtarmak için kesinlikle kullanacaktır. Kardeşlerimizin burada daha çok bereketlenmesi dileği ile saygılar.

” İnsanoğlu’na bağlılığınız yüzünden insanlar sizden nefret ettikleri, sizi toplum dışına itip aşağıladıkları ve adınızı kötüleyip sizi reddettikleri zaman ne mutlu size ! ” Luka 6: 22 )