#28975
Anonim
Pasif

Sevgili Bluebottle,

Mesajınızı okuyunca hayretler içerisinde kaldım. Hem Tanrı’ya inanan bir hristiyan olduğunuzu söylüyorsunuz, hem de bir erkeğin başka bir erkeğe olan tutkularından kaynaklanan sevgiyi kutsallaştırma çabası içindesiniz. Bu ne büyük bir çelişki! Kusura bakmayın kırıcı olduysam. Çünkü bu tür bir günahı hoşgörmekle Rabbin adına leke getiriyorsunuz. Aşağıdaki Tanrı’nın Sözlerini dikkatlice okuyun lütfen.

‘Aynı şekilde erkekler de kadınla doğal ilişkilerini bırakıp birbirleri için şehvetle yanıp tutuştular. Erkekler erkeklerle utanç verici ilişkilere girdiler ve kendi bedenlerinde sapıklıklarına yaraşan karşılığı aldılar.

‘Tanrı’yı tanımakta yarar görmedikleri için Tanrı onları yararsız düşüncelere, yakışıksız davranışlara teslim etti.

Her türlü haksızlık, kötülük, açgözlülük ve kinle doldular. Kıskançlık, öldürme hırsı, çekişme, hile, kötü niyetle doludurlar.

Dedikoducu, yerici, Tanrı’dan nefret eden, küstah, kibirli, övüngen, kötülük üreten, anne baba sözü dinlemeyen, anlayışsız, sözünde durmaz, sevgiden yoksun, acımasız insanlardır.

Böyle davrananların ölümü hakettiğine ilişkin Tanrı buyruğunu bildikleri halde, bunları yalnız yapmakla kalmaz, yapanları da onaylamazlar'(Romalılar 1:27.32)’.

Rab size acısın, merhamet etsin ve kurtarsın

Andreas