#31176
Anonim
Pasif
doğa;10202 wrote:
hayatım değişti bir aydır çok teşekkür ederim sizlere…ben burda rabbe kavuştum hissettim onu ilkkez kilisemizin önünde denize bakarken barıştım yaşamla…çok huzur duydum çok bereketli günler geçirmekteyim …bu siteyi bulabildiğim için orhan pastörün bir ay boyunca olan desteği için ve kilisemizdeki imanlı kardeşlerin ilk gün ki içten tavırlarına teşekkür ediorum…İLKKEZ BU PAZAR RABBİ HİSSETTİM YÜREĞİMDE…nice bereketli esenlik dolu günlere kardeşlerimmmmm..

iman ettim

Sevgili Doğacığım,
Senin adına çok sevinçliyiz. Ne mutlu sana ki Rab’bi tanıdın, O’na yüreğinin kapısını açtın ve yaşamına aldın. Artık O’nun ellerinde, avuçlarının içinde emniyettesin. Çobanın, yeni doğan minik kuzusunu kucağında taşıyıp bağrına bastığı gibi, İsa Mesih’de seni yeni doğan küçük kuzusu Doğa olarak, bağrında taşıyor. Hiç bir güç artık seni O’nun ellerinden alamaz! Sonsuz yaşam artık senin!!

Seni seven, koruyan, kayıran göksel bir BABAN var canım. Yeni yaşamında Rab’bin seni bol bol bereketlemesini, Kutsal Ruh’u aracılığıyla sana rehber olmasını ve esenliğiyle doldurmasını diliyorum. Rab’bin sevgisinde kal!