Re: İncil’in Arasındaki 100 $’ Dolari’ Arıyorum..

Anonim
Pasif
izmirligizem;11107 wrote:
Bakın kurtlar vadisinin yaptığı büyük bir densizliktir. Büyük bir ayıptır vede iftiradır. Bunu daha öncede eleştirdim. Ben hristiyan türk kardeşlerimizn inancına bu şekil bir iftira atılmasını doğru bulmuyorum. Onların rencide edilmeside son derece yalnış vede ayıptır. Hristiyan biri kutsal saydığı allahın sözüdür dediği kitabının içine bişey koymaz onu kaldırımlara koymaz. Ben onu bilir onu söylerim.

Şimdi sevgili kardeşim seni de eleştiriyorum. Burda isim vermen hiç yakışık almadı. Fethullah Gülen’in nerde yaşadığı da ne seni neden bir başkasını ilgilendirir. Şimdi sevgili kardeşim senin de kurtlar vadisini yazan iftiracılardan ne farkın kaldı bana söyler misin? Para için başörtüsü takanlar demekle bence onlardan bir garkın kalmadı. Benim gözümde sende aynısın şimdi

Sevgili İzmirligizem. Sayın F. Gülen’e yapılan ne yazık ki bir iftira değildir. Olaylar her defasında belgeleri ile ispatlanmıştır. Ki bunlar sadece görünen yüzüdür. Bir de hasır altı edilenler var. Ama biz hasır altı edilenleri değil ispat edilenleri yazmışız. Bu noktada fark cok büyüktür. Çünkü bir karalama çabası yok . Yani beyazı siyaha boyamaya çalışmıyoruz görünen ve belgelenen renk neyse onu söylüyoruz. Oysaki İncil’in icinde dağıtılan para ise tamami ile iftiradır belgelenememiştir.

Şimdi bizim için Türkiye’yi bölmeye calışıyorlar deniyor. Misyonerlerimiz bu uğurda katlediliyor.(Tanrım sen onları affet ne yaptıklarını bilmiyorlar) Oysaki tarihteki ilk laik kimdir bilir misiniz. Rab İsa’dır ve ayet gayet açıkdır (Tanrı’nın hakkı Tanrı’ya Sezar’ın Hakkı Sezar’a ) . Ve siz bilir misiniz ki ismini vererek burda reklamını yapmak istemediğimiz islami forum sitelerinde ‘Kemalist’lere ölüm şiarları’nın atıldığını. Sizce kim bu ülkeyi bölmeye calışıyor :)