#31516
Anonim
Pasif
ELHAMDURİLLAH;10838 wrote:
insanlar 100 dolar için hrstiyan oluor diosun pek dini bi bilgin olduğunu sanmiyorum,diyelim müslümanin biri 100 dolar için o kitabi alio ?sence hristiyanmi olmuştur sadece tamamen duygusal bi davranişmidir para olarak ne garip insanin dini içindedir ..

Sanırım okuduğunuzu tam anlıyamadınız. Biz demiyoruz bunu. cünkü biz böyle bir şey yapmıyoruz. 100 $’a din değiştirtiyorlar iddiası basının ve ismi lazım olmayan Tv dizisinin.
Bu noktada unuttukları bir detay var . Bizim para için dinini değiştirecek insanlara ihtiyacımız yok. Ki biz maddi zenginliği umursamayan kesimiz. :) bizim hazinemiz yukarda . :) tüm birikimimizi bunun için yapıyoruz . Ve benden duymuş olmayın ama yukarıda ne EUR ne $ ne altın ne ev tapusu ne araba ruhsatı gecmiyor
Birde dini bilginin pek olduğunu sanmıyorum demişsini. Üzülerek belirtmem gerekir ki burada ki İsa Mesih imanlılarının hemen hemen hepsi sizin dininizi emin olun ki sizden cok daha iyi biliyorlar. Bu yuzden size tavsiyem bir konu yazmadan evvel iyice okuyup araştırmanız . Ki sizin cok fazla okumadığınızı ve araştırmadığınızı yazı uslubunuzdan ve konuya bodoslama anlamadan dalmanızdan çok rahat anlıyabiliyoruz.
Umarım Rab’bim sizin de gözlerinizi açar
Tanrı sizi bereketlesin