ANASAYFA Forum HRİSTİYAN TÜRKLER Türklük, Hristiyanlik Türk’e Ve Islama Zararli Web Sitelerini Hacklemek Sevaptir Re: Türk’e Ve Islama Zararli Web Sitelerini Hacklemek Sevaptir

#29494
klaus
Anahtar yönetici

gerçekden de dediğiniz gibi insanlar var benim çevremde de. özellikle 15 yıllık kız arkadaşım var. o bir ateist. onunla kız kardeş gibiyiz artık. onu tanıdığım ilk günden beri ve şu an dahil olmak üzere hayranım. iman ettikden sonra ona bir gün dedim ki ” sen farkında değilsin ama sen gerçek bir imanlısın. tam bir hristiyansın”
inanın bana harika ötesi güzel bir yüreği var. özellikle sırküpü.
çok çok iyi bir sırdaş. asla ve asla dedikodu yapmaz. ben bile bazen yapabiliyorum. imanlı olduğum halde.sonuçda kusursuz değilim İsa gibi.
hani bana deseler, gözlerini kapa ve uçurumdan atla. ve aşağıda arkadaşın seni tutacak. inan bana atlarım. bilirim ki beni tutar.
onu bir kaç kez kendi kiliseme getirdim. çok etkilendi. ara sıra gece ona kalmaya gittiğimde, uyumadan önce onun yanında İsaya dua ederim. hem onun için ederim. hem de nasıl dua edilir öğrensin diye ederim. sonra arasıra ona derim ki ” lütfen arasıra konuş İsa ile. de ki; heyy İsa merhaba! buradayım. selam. böyle de o hemen yanına geliverir zaten”
arkadaşım da tamam ederim der.
fakat hayatından ve işi olmasına rağmen asla iç huzuru yokdur. ona içsel şifa için her zaman dua ederim. bedeni çok çok zayıfdır. yemek yemez fazla. onun için bedensel şifa da ederim. kendini çok yalnız hisseder.
derim ki ” yalnız değilsin. Tanrı var. sen onun sevgili kızısın ama hayatına onu alamıyorsun. yüreğinin kapısını ona açmıyorsun. aslında o seni istiyor. bunu nereden mi biliyorum? çünkü benim aracılığım ile sana ulaştı ve kapında bekliyor açman için. ama hala daha o kapını açamıyorsun ve onu kapında bekletiyorsun. ama İsa sonsuz sevgisi ve sabrı ile kapında beklemeye devam ediyor”
ben umutluyum. arkadaşım için. bu umudum diğer insanlar için de var.
hani İsa der ki ” başka ağılda olan koyunlarım da var. onları da getirmeliyim.”
dua ediyorum. o başka ağıllarda da olan kardeşler korkmadan İsaya gelsinler.
şu anda bizi okuyan gizli imanlı kardeşler var onlara da seslenelim.
küçük incil kitaplarının arkasında iman duası vardır. iman etmek isteyenler onu sesizce okuyup iman edebilir.

iman duası

”Sevgili Rabbim, sana gereksinimim var. Çünkü bana olan sevginden ötürü benim günahlarıma karşılık kendini kurban olarak sundun. Bu nedenle sana sonsuz teşekkürler sunarım. Şimdi kalbimin kapısını sana açıyor ve seni kurtarıcım ve Rabbim olarak kabul ediyorum. Günahlarımı bağışlayıp bana sonsuz yaşam sunduğun için çok teşekkür ederim. Yaşamımın yönetimini benden al ve beni kendi istediğin gibi bir kişi yap. Amin.”
Bakın İsa Mesih hemen yanınıza geldi bile :)

Rabbimizin selameti hepimizin üzerine olsun kardeşlerim. esen kalın.