Re: RAB’bimi SEVİYORUM

#30492
Anonim
Pasif
Jesus_Lover;7531 wrote:
Yazdıklarımın okunması, söylediklerimin dinlenmesi, sevilmek, sayılmak, bir toplulukta kabul görmek; ne güzel bir duygu. Bu güzel dileğiniz için minnettarım, sağolun. Bir deyim vardır bilirsiniz, Söyleyene değil, Söyletene bak. Rabbimiz bizleri okadar çok sevdiki herbirimiz duygu seli içerisinde ona koşmaktayız. Sadece bazılarımız hissederek yaşar, bazılarımız hissettiklerini kelimelerde yaşatır.
Bütün İsa Mesih inanlısı kardeşlerime, Onun sevgisi ve ışığında bereketlenmeleri dileği ile saygılar.

Sevgili Jesus-lover,

Rabbi öven, yücelten bu güzel şiirleriniz için teşekkürler! İsa Mesih’e olan aşkınızı, sevginizi o kadar güzel ifade ediyorsunuz ki şiirlerinizde, duygulanmamak mümkün değil! hamdolsun!

Sevgili İsa Mesihimiz’in, hiç haketmediğimiz halde bizim yerimize acı çekmesi, aşağılanması, dövülmesi ve çarmıh ölümüne gitmesi… Tüm bu korkunç acıları bizlerin kurtuluşumuz için çektiğini her hatırladığımızda, ne denli sevildiğimizi görüyoruz, Rabbimiz’in bu eşsiz sevgisi karşısında O’na olan hayranlığımız her geçen gün daha çok artıyor. Duygularımızı şiirlere döküyoruz, O’nu övmek için kelimeler yetersiz kalıyor.

Gözlerimizi bu dünyaya kapadığımızda, cennette Rabbimizin kucağında bir gün tekrar açacağız. O’nu sonsuza dek yüzyüze göreceğiz. Artık o güzel sonsuz diyarda acı, hastalık, sıkıntı ve gözyaşı olmayacak. O’na şiir olarak kağıtlara döktüğümüz o övgü sözlerini kendisine, O’nun yüzüne bakarak söyleyeceğiz.

Sevgilerimle