Front Page Forum EN ÇOK SORULANLAR En Çok Sorulan Sorular Kaptan Custo ve Astronot Neil Armstrong Gerçekten Müslüman Olmuş mudur! Re: Kaptan Custo ve Astronot Neil Armstrong Gerçekten Müslüman Olmuş mudur!

#29133
Armagan
Anahtar yönetici


bukadar

Tamamen “Sacma” bir senaryo diyorum..

Almanca biliyorum ve verdigin yaziyi sonuna kadar ezanla ilgili söylediklerini Nasa canli olarak bütün dünyaya duyurmus…

Yaw.. bu kadar da sacmalamasinlar.. Kimler uyduruyorsa bu masallari.. Size göre bu kadar önemli bir olayin eger varsa bant kayitlarini dinletsenize… Nasa’nin elinde olan bant ve görüntü kayitlariyla tipatip ayni mi, yoksa sisirme bir masal mi?? Yoksa böyle bir Bant elinizde hic yok mu?

Apollo ilk aya gittiginde ben ilkokul son siniftaydim.. Cok iyi hatirliyorum.. Ayni yil uzay yürüyüsünün bant ve görüntü kayitlari Türkiyenin bütün okullarinda sirayla gösterildi. 45 yas ve üstünde olanlar bunu cok iyi bilirler. Ayda Ezan sesi iddialari sonraki yillarda ortaya atildi.. Tipki Denizbilimci Kaptan Cousteau’nun müslüman oldugu seklindeki sisirmece masalin ortaya atilisi gibi… Maalesef, sadece siz degil, ama dünyanin hemen hemen her yerinde saf müslümanlar bu haberlere alkis tutup gercekmis gibi bagirlarina bastilar..

Adamlarin yalanlayan yazilari varken, ve Kaptan Cousteau öldükten sonra Hristiyan mezarligina gömüldügü halde, hala siz ve sizin gibiler bu gercekdisi uydurulmus senaryolara kucak aciyorsunuz.. Size baska ne diyebilirim ki??!!