#31458
Anonim
Pasif

oritellam;10741 wrote:
Merhaba.Birçok arkadaşımın içinde bulunduğu boşluktan dolayı bir arayış içine girdiğini ve mutluluğu ise hristiyanlıkta bulduğunu görüyorum.Ben bir boşlukta değilim.Mutsuzda değilim.Sadece bir sorum var yorumlarınıza ihtiyacım var.Bundan 1 sene önce rüyamda isa mesihi gördüm.Açıkçası bir farkı yoktu benim için diğier peygamberlerden.Ama rüyam beni çok etkiledi.Rüyamda sürekli ondan özür diledim ona inanmadığım için.O ise bana gülümsedi ve elini başımın üzerinde gezdirdi.Hiç konuşmadı.Sadece bu değil.Çocukkende rüyamda gördüm.Beni çok etkiledi.Şimdi buradayım.Bu sitede.Ne aradığımı bilmiyorum.Yapmaya çalıştığım rüyalarımın peşinden gitmek.Lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var.Neden ben ve neden benim rüyalarım…..

Sevgili Oritellam,
HristiyanTürk forum sayfamıza hoşgeldiniz. Buraya gelmeniz bir tesadüf eseri değildir. Bu Tanrı’nın bir planıdır. Tanrı sizi çok seviyor ve kurtarmak istiyor. İsa Mesih’i tanımanız için boşlukta yaşamanız ve mutsuz olmanız gerekmez. Rüyalarla İsa Mesih kendisini size göstermek istiyor, sizi çağırıyor.

Çünkü her insan günahlıdır ve sonsuz ölüme mahkumdur, ama Tanrı, Isa Mesih’i dünyamıza gönderdi. Biz günahlı insanların çekmesi gereken korkunç cezayı, İsa haç üzerinde canını vererek ödedi. İsa Mesih sizin yerinize de öldü, sizin günahlarınızın cezasını da haç üzerinde ölerek, kutsal kanını dökerek ödedi. Sizin yapmanız gereken tek şey İsa’nın sizin çekmeniz gereken cezayı kanıyla ödediğine, sizin uğrunuza canını verdiğine iman etmeniz, ve O’nun karşılıksız olarak sunmuş olduğu Sonsuz Yaşam’ı, bir armağan olarak O’nun ellerinden almanızdır. Bunun için önce Kutsal Kitap’ı okuyun, dua edin, Tanrı’ya size kendisini tam olarak açıklamasını dileyin. Tanrı size en kısa zamanda yanıt verecektir sevgili kardeşim.

Tanrı’nın ruhsal gözlerinizi açmasını ve size gerçeklerini tüm açıklığıyla göstermesini ve bol bol bereketlemesini diliyoruz.

Sevgilerimle