#31590
Anonim
Pasif
Quote:
(Otellam adlı üyeden alıntı)

Merhaba Rüzgar hanım
Mesajımı yanıtladığnız için teşekkür ederim.Rüyaları ilk gördüğüm zaman bende etkilendim çünkü hiç merak etmediğim bir din ve inançla ilgiliydi.Rüyamı kimseyle paylaşmadım uzun süre.Çünkü sorgulamaktan korktum ve halada aynı düşüncedeyim.Belki de bir mesaj verilmek isteniyordur bana bilemem.Rüyamda defalarca Hz.İsadan özür diliyordum ona inanmadığım için.Beni en çok bu etkilemişti.Dün gece buna benzer bir rüya gördüm.Uzaklarda bir yerde bir kilise vardı tam karşımda ama ben gitmeye korkuyordum ve gitmiyordum.Neden ben?Görmek istemiyorum böyle rüyalar.Umarım bu tür yazılarla vaktinizi almıyorumdur.Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.

Quote:

Sevgili Oritellam,
Görmüş olduğunuz bu rüyalar size Tanrı’nın bir mesajıdır. İsa Mesih size kurtuluş elini uzatıyor, kalbinizin kapısını çalıyor, kapıyı açmanız ve onu içeriye davet etmeniz için bekliyor.

NEDEN Mİ SİZ?? Çünkü İsa Mesih SENİ, SİZİ adınızla çağırıyor. Korkmayın, çünkü korku Şeytan’dan, kötü Olan’dan gelir, o hiç bir insanın gerçeği öğrenmesini ve sonsuz yaşama kavuşmasını istemez. Bunun için, düşüncelerinize korku vererek, İsa Mesih’in bu çağrısına kulak tıkamanızı ister. Ama İsa sevgidir, sevginin özüdür. O ancak huzur verir insana, kurtuluş verir, rahatlık verir. Çok sabırlıdır, çok merhametlidir.

Kendinizi sorgulamaktan korkmayın! O’na, İsa’ya yüreğinizdeki tüm korkuları, endişeleri ve kaygıları açıkça söyleyin. Size bu konuda yardımcı olmasını, kendisini tam olarak açıklamasını isteyin. İsa Mesih bir kiliseye gitmenizi istiyor, lüften Oritellam, gitmemezlik yapmayın, Tanrı’nın size olan bu çağrısını reddetmeyin. Bu fırsatı kaçırmayın, belki bir daha böyle bir fırsatı yakalamayabilirsiniz. Tanrı’nın hüküm kürsüsü önüne çıktığınızda çook geç olacaktır.

Kutsal İncil Kitabı’nda Yuhanna 10:25-30’da İsa Mesih şöyle diyor:

‘Size söyledim, ama iman etmiyorsunuz. Babam’ın adıyla yaptığım işler bana tanıklık ediyor.

Ama siz iman etmiyorsunuz. Çünkü benim koyunlarımdan değilsiniz.

Koyunlarım sesimi işitir. Ben onları tanırım, onlar da beni izler. Onlara sonsuz yaşam veririm; asla mahvolmayacaklar. Onları hiç kimse elimden kapamaz.

Onları bana veren Babam her şeyden üstündür. Onları Baba’nın elinden kapmaya kimsenin gücü yetmez. Ben ve Baba biriz’ (Yuhanna 10:25-30).

Tek dileğim ve duam, sizin de İsa Mesih’in koyunları arasında olmanız ve kurtulmanızdır.

Sevgilerimle