#31644
Armagan
Anahtar yönetici

Quote:
Bana bunlar çok saçma geliyor baba oğul kutsal ruh.Bi kere Yuhanne dediğiniz yani tanrı doğmamış doğurmamıştır. İsa da her peygamber gibi isan olarak doğdu siz diyosunuzki Tanrının oğlu e o zaman Diğer peygamberlerde Tanrının oğlu böyle bişey olmaz bana kanıtlayın o zaman zaten bütün İnci ler hz isa zamanında yakılmadımı nerden biliyorsunuz doğru olup olmadığını zaten doğru olsa bile neden tanrı Kur-an-ı Kerimi dünyaya yolladı ? Lütfen Açıklayın

Sevgili dostum deadlow, bütün bunlar sana saçma gelebilir, ama bize saçma gelmiyor. Çünkü neye niçin inandığımızı biliyoruz. Sen foruma üye olur olmaz karşına çıkan ilk konuya böyle bir yorum yapmışsın. Seni kınamıyorum. Hristiyanlık ve İncil konularında sana ne verildiyse onlarla gelmiş olman gayet doğal.. Buraya gelip senin gibi yazanların sayısı az değil. Ama senin gibi düşünmüyor ya da inanmıyoruz diye senden bir eksiğimiz veya fazlamız yoktur. Karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde kalarak birbirimizi daha iyi anlayabiliriz.

Evet, buraya gelmeyi sürdürdükce ve İncil’i kendin okuyup gerçekci bir şekilde arastirdikca düşüncelerin bundan etkilenerek değişecektir. Umarım sen de bizi ve inancımızı zamanla daha iyi anlarsın. Bize sorduğun soruların yanıtlarını forumda çesitli başlıklarda kerelerce verdik. Ençok Sorulan Sorular bölümünde bu soruların yanıtlarını bulabilirsin.

Esenlikler diliyorum…