#29857
Anonim
Pasif

@Suna 7820 wrote:

Sayın Mucizehal, :papatya: :papatya:

Mesajınızdan ne kadar iyi niyetli, ne kadar insancıl olduğunuz açıkça görülüyor. Bir insanın iyi niyetli ve insancıl olması çok güzel, ama bu kişinin cennete gitmesine yetmiyor maalesef.

Sayın Mucizehal, Allah sizin de yardımcınız olsun ki gerçeği anlayabilesiniz. Herkesin doğru olduğuna inandığı yol, o kişiyi ölüme, sonsuz cehennem yargısına da götürebilir. Önemli olan bu dünyadaki mutluluk değil, ama Tanrı ile sonsuza dek yaşayayacağımız ve O’nun huzurunun verdiği mutluluktur gerçek mutluluk!

Anladığım kadarıyla İsa Mesih’in gerçek kimliğinden haberiniz yok! O, sıradan diğer peygamberler gibi ölümlü değildir. İsa Mesih, beden almış TANRI’DIR! Bu yüzden O’nu diğerlerinin seviyesine indirmek çok yanlış olur. Kutsal İncil kitabınız yoksa size vereceğimiz linkten parasız olarak ısmarlayabilir, Hristiyanlık, İsa Mesih ve kurtuluş hakkında doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Tanrı’nın size Kutsal Ruh’u aracılığıyla gerçekleri anlayabilmeniz için yol göstermesini ve bereketlemesini diliyorum.

Esenlikler
Suna

Canım benim dediğim gibi ben insanlar arasında asla ayırım yapmıyorum.yazın için teşekkür ederim.insan olmak deiye açtım konuyu.anladığım kadarıyla gerçekten iyi bi insansın…hani yıllarca birine anne dersin onunla büyürsün onunla uyur onunla uyanırsın yemek yerken gezerken yıllarca annen vardır yanında sonra biri çıkar ve o senin annen değildir yanılıyorsun der ya
şok geçirirsin..o senin annendir sen onu öle kabul etmişsindir..ve gerçekten buna inandıysan kimse sana onun gerçk annen olmadığına inandıramaz…
aslıda bu buna benziyo işte..insan birkere inanır..ben sana şöle desemki sen çok iyi bir insana benziyosun(ki sanırım öle) ama iyi insan olmak yetmiyo cennete girmek için gel bu yoldan dön ve islamı seç sende bizimle birlikte cennete gel….senin için nekadar inandırıcı olabilirki bu .sadece bir cümleden ibaret…ama ben diyorum ki gerçek iyiler birgün doğru yolu bulacaktır..
sevgillerimle gerçek ve çıkarsız…yüzünden tebessüm eksilmesin