#29014
Anonim
Pasif
timuçin;9083 wrote:
arkadaşlar siteye yeni girdim ama kimseden tepki yok anlamadım zaten daraldım .nasıl bi hayat yaşıyorum çözemedim .32 senedir tabular tabular bunu nasıl kırıcz ruhen özgürleşmek .yarımı edebilecek arkadaşlar ben ankaradayım belki bi insan daha kutulacak belkide kalmamacasına düşeck gerçekten inanmak istyorum doğruya

Sayın Timuçin,
Forum sayfamıza hoşgeldiniz. Mesajınızdan ruhsal arayış içinde olduğunuz anlaşılıyor. Forum sayfamızda Hristiyanlıkla ilgili pek çok soruya yanıt bulabilirsiniz. Bu konuda size severek yardımcı olmaya çalışacağız.

Quote:
32 senedir tabular tabular bunu nasıl kırıcz ruhen özgürleşmek .yarımı edebilecek arkadaşlar ben ankaradayım belki bi insan daha kutulacak belkide kalmamacasına düşeck gerçekten inanmak istyorum doğruya

İsa Mesih’i tanırsanız, gerçek sevginin ne olduğunu görecek ve ruhsal özgürlüğe doğru ilk adımı atmış olacaksınız. Çünkü İsa Mesih sevginin kaynağıdır. O, bizleri şeytanın tutsaklığından, sonsuz cehennem yargısından özgür etmeye geldi. İsa Mesih sizin de günahlarınızın cezasını çarmıh üzerinde ödedi. Kutsal Kitap’ı okuyarak, İsa Mesih’i tanımaya çalışın. Kutsal Ruh’un size tüm gerçekleri açması için dua edin. Kesinlikle duanızın yanıtı gecikmeyecektir. Tanrı size kurtuluşa ve özgürlüğe giden yolu gösterecektir. İsa Mesih şöyle diyor:

‘Eğer benim sözüme bağlı kalırsanız, gerçekten öğrencilerim olursunuz. Gerçeği bileceksiniz ve gerçek sizi özgür kılacaktır’ (Yuhanna 8:31-32).

Sevgilerimle